Виробництво продукції Bien

Всі виробничі потужності розташовані на тереторії України, а основне виробництво знаходиться в Києві. Ми використовуємо лише високоякісні зарубіжні компоненти та дотримуємось високих стандартів виробництва.

Умови виробництва та дозвільні докуменити

Наша продукція виробляється згідно ТУ У 24.5-34924963-001:2010, що відповідає Технічному регламенту мийних засобів (ПКМУ від 20.08.2008 №717) а також ДСТУ 7280:20212 Засоби мийні синтетичні. Окрім випробувань на виробництві, продукція тестується на ризики для здоров’я та пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу. Продукція тестувалась на вміст шкідливих речовин в повітрі при використанні, на залишки ПАР робочих поверхнях, посуді та тканинах, на залишки ПАР в змивах.

Не тестується на тваринах

Наша продукція не тестується на тваринах. На даний момент в Україні немає закону щодо тестування на тваринах. Більше року тому Україна підписала Європейську конвенцію про захист хребетних тварин, яка взагалі забороняє таке тестування. Проблема лише в тому, що за весь цей час українська влада так і не ратифікувала документ та не створила системи національної сертифікації виробників, що не тестують продукт на тваринах.

Наша продукція є повністю українською і поки що не експортується до країн ЄС чи США, тому на даний період часу, ми просто не можемо отримати міжнародний сертифікат який зазначав би, що наша продукція НЕ тестується на тваринах бо не існує відповідного механізму.